Zamknij

TOK: Konkursy z tradycjami przenoszą się do sieci. Zgłoszenia do 31 maja

10:15, 22.05.2020 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Zarówno recytacje, jak i wokalne popisy najczęściej podziwialiśmy na żywo, siedząc na widowni. Koronawirus i wprowadzone obostrzenia zmieniły wszystko. Teraz młodzi zdolni muszą nagrywać filmy.

Turniej Recytatorski „O pióro Jana Brzechwy”, jak i Spotkania z Piosenką Dziecięcą to konkursy z wieloletnimi tradycjami. Co roku uzdolnione dzieci spotykały się w Tucholskim Ośrodku Kultury, gdzie ich występy oceniało jury. Tym razem, z powodu epidemii koronawirusa w obu przypadkach obowiązują zmodyfikowane regulaminy i wzory zgód rodziców. Wszystkie niezbędne dokumenty znaleźć można na stronie www.toktuchola.pl.

Recytacje i piosenki na filmach
Turniej Recytatorski „O pióro Jana Brzechwy” skierowany jest do dzieci z klas I-III szkół podstawowych. Aby wziąć w nim udział, należy przesłać film z nagraniem recytacji dziecka oraz czytelnie wypełnioną kartę zgłoszenia wraz ze zgodą rodziców. Film z nagraniem powinien mieć dobrą jakość. Można go wykonać aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym lub kamerą. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 maja na adres mailowy: wystawy@toktuchola.pl. Filmy z recytacjami można przesłać kilkoma sposobami. Jeżeli posiadacie konto na YouTube, film można umieścić na swoim koncie, a następnie przesłać link do TOK-u. Poza tym pomocne mogą okazać się strony WeTransfer.com oraz TransferNow.net lub dysk google.

W podobny sposób należy przesyłać zgłoszenia do 42. Spotkań z Piosenką Dziecięcą. To konkurs dla młodych muzyków do 15. roku życia. Filmy z nagraniami piosenek oraz podkłady muzyczne, a także wypełnione karty zgłoszeń przesłać należy na maila kulturawtoku@gmail.com. Przesłuchania konkursowe odbędą się 17 czerwca o godz. 12.00 i transmitowane będą przez stronę internetową TOK-u oraz na koncie Facebook. Transmisja koncertu laureatów z ogłoszeniem wyników odbędzie się 19 czerwca o godz. 17.00.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz