Zamknij

Tuchola: Ludzie z fantazją przejęli TOK! Wizard Games II FOTO

19:03, 07.03.2020 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Szturmowiec, Iron Man, Alicja w Krainie Czarów i wiele innych postaci pojawiło się dzisiaj (7 marca) w Tucholskim Ośrodku Kultury. Drugie Wizard Games stało się faktem!

Wizard Games II czyli prawdziwy konwent fantastyki w samej Tucholi. Podobne imprezy odbywają się na przykład w Bydgoszczy czy Poznaniu. Oczywiście wydarzanie, które miało miejsce w naszym mieście, organizowane jest na zupełnie inną skalę, bez chociażby finansowego wsparcia wielkich (praktycznie jakichkolwiek) sponsorów. 

Ale osoby zaangażowane w Wizard Games udowodniły, że własnym sumptem, także można zaoferować kawał dobrej rozrywki. Gości przywitał prelekcją Marcin Drewek, który wraz z Agnieszką Joppek są głównymi sprawcami konwentu. Podczas Wizard Games ogromnym zainteresowaniem cieszyły się games roomy. I to nie tylko ten z grami typu play station czy nintendo. Wiele młodych ludzi zasiadło do stołów, aby całkowicie zanurzyć się w rozgrywki na planszach czy w gry karciane. Wiele ciekawych informacji na temat fantastyki i cosplayu można było dowiedzieć się od gości z Chojnic - członków fundacji Liga Superbohaterów. W TOK-u pojawili się w tym roku ponadto... średniowieczni wojowie!

Dużo więcej o samym Wizard Games napiszemy w kolejnym "Tygodniku Tucholskim". Już teraz możecie zobaczyć (poniżej) fotogalerię z tego wydarzenia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz