Zamknij

Bysław 100 lat temu: spotkanie przyjaciół szkoły FOTO

13:32, 26.02.2020 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Tym razem szkoła przeniosła się do 1920 roku, do karczmy Jana Talarowskiego. Tam bysławianie „przy arbałcie” rozmawiali o niedawno odzyskanej niepodległości. Był też miniwykład i patriotyczne pieśni. Na finał imprezy przybyli otrzymali okolicznościowe prezenty.

Ta impreza jest już dobrze znana wśród lokalnej społeczności. Tegoroczne spotkanie „Przyjaciół Szkoły” w Bysławiu miało jednak wyjątkową oprawę, połączone było bowiem z wieczornicą „Bysław – 100 lat od odzyskania niepodległości”.

Tradycyjnie gościmy was, naszych przyjaciół, pieczonymi jabłkami. Życzę wam smacznego. Dziękuję za to, że jesteście i wspieracie przeróżne działania i inicjatywy szkoły. Na co dzień czujemy wasze wsparcie

– witał zgromadzonych w piątkowy (21 lutego) wieczór dyrektor szkoły Roman Chmara.

Uczniowie wraz z gronem pedagogicznym stanęli na wysokości zadania i wspólnie przygotowali rozbudowany program artystyczny. Pieczone jabłka były z kolei zasługą podopiecznych Katarzyny Mrozik.

O wszystkich szczegółach imprezy dowiesz się jedynie z najnowszego "Tygodnika Tucholskiego". Mamy też dla Was galerię – fotki znajdziecie poniżej.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz